Jste kreativní a ráda tvoříte nějaké doplňky do bytu, šijete na děti, nebo něco vytváříte z látek? Možná máte problém sehnat materiál, protože tak zvané švadlenky a galanterie z měst doslova zmizely. Napřed ubývaly, doprodávaly zbytky, a co si budeme povídat, ta nabídka stejně už bývala tristní. Opravdový doprodej zbytků, pár nití, gum do kalhot, spínacích špendlíků, materiál prostě bez nápadu a šmrncu. Na druhou stranu také ubylo hospodyněk, které by doma něco šily. Stroje už zastrčily do komory, možná je oprášily na šití roušek v první vlně kovidu, ale dnes už jsou stroje opět ukryté. Přitom kreativní svět šití dává pocit uvolnění a odpočinku. Můžeme se v něm realizovat a zároveň vypnout své podstatné pracovní i soukromé starosti.

imitace kuze

Moje kolegyně třeba takto usedá za šicí stroj denně. Má opravdu fantazii a cit, takže tvoří neskutečné postavičky, figurky a doplňky. Navíc jde s módními trendy, takže o její ruční výrobky je opravdu zájem. Kolikrát jsme měly debatu, proč se do tohoto oboru nepustí naplno, je tak pohodový a klidný, oproti naší práci. Ačkoli šije téměř denně, nestíhá zdaleka požadavkům zákazníků. Je to přitom její vášeň, vypláchne si u ní hlavu a přitom dává průchod své fantazii a dokáže představy přetavit do skutečnosti, tak, že vypadají ještě lépe, než původní návrhy. Věřím, že není sama, že takových je vás více a pro všechny je tu neskutečná nabídka textilní galanterie, látek, doplňků, korálků, prostě naprosto všeho, na co jste kdy pomyslely, i toho co vás vůbec nenapadlo, že se vůbec nabízí k prodeji.

dekorace

Je zbytečné jmenovat produkty, je jich totiž tolik, že by několik stran nestačilo. Musíte samy otevřít stránky internetového obchodu a porozhlédnout se v jednotlivých kategoriích. Je to oblíbený obchůdek mé kolegyně a zrovna včera nám přinesla ukázku, jaké krásné imitace kůže jí přišly k výrobě velikonočních dekorací. Prosím, můžete i vy nahlédnout a objednat jakékoliv zboží.