
Myslím si, že v poslední době doma má úplně každý nějaké elektro. Bez elektra se opravdu těžko žije, a to hlavně v kuchyni anebo také v dílně. My v dílně máme s partnerem také toho opravdu hodně, bez čeho se neobejdeme. Protože s partnerem a se zbytkem rodiny máme opravdu velikou zahradu, tak bychom se […]

