Ať si to přiznáme, či nikoliv vzhled je základní věc, která nás definuje. Je hlavní součástí prvního dojmu a podporuje naši atraktivitu. Pohlednost určuje spousta aspektů, některé můžeme ovlivnit a jiné nikoliv. Co ale okouzluje naše potenciální uchazeče nejvíce? No přeci úsměv. Snad v každé statistice, související se vzhledem, se uvádí úsměv. Je to jedna z prvních věcí, které na lidech pozorujeme. Základem úsměvu jsou zuby. Jak tedy docílit toho nejlíbivějšího úsměvu? Je třeba mít krásné, rovné a hlavně bílé zuby. Bělostný úsměv pak dokáže dělat divy.

bělostný úsměv

Jak ale docílit vysněného bělostného úsměvu? Na internetu se dá nalézt spousta babských rad které nám mohou pomoci. Mezi nimi je například užití jedlé sody místo zubní pasty. Taková metoda nám ale zničí zubní sklovinu a můžeme si tak zuby nenávratně poškodit. Proto není vhodné využívat tyto babské rady, které nás vedou k využívání neověřených postupů, jako je již zmíněna jedlá soda, či citrón. Reklamy nás navádí ke koupi drahých bělících past a bělících pásek atd. Tyto produkty jsou relativně drahé, a ne zcela účinné. Po konzultaci s odborníkem totiž zjistíte, že nezáleží na zubní pastě, kterou použijete, ale na postupu čištění zubů. Tedy na tom, jak pohybujete zubním kartáčkem při čištění. Jestli chcete podpořit váš zdravý a bělostný chrup, měli byste si tedy zjistit, jak správně si zuby čistit a jaké kartáčky využívat. Není to tak snadné, jak by se mohlo zdát. Je třeba využít vhodný kartáček, dočišťující kartáček a mezizubní kartáčky. Nejlepší je poradit se s dentálním hygienikem.

Správné čištění zubů

Konzumace kafe, cigaret, čajů, červeného vína a dalších potravin či tekutin náš chrup zdobí žlutým povlakem, kterému ani správný postup čištění zubů nezabrání. Zní to jako neřešitelná situace? Není. Snad každý dentista nabízí bělení zubů. Vybělení přímo od zubaře je jediná cesta, jak si můžete dopřát nádherný úsměv, a přitom si zuby nezničit. Jedná se jednorázovou akci, která vám vybělí zuby o několik odstínů. Procedura by měla vytvořit účinek, který bude trvat klidně i několik let. 2-K DENT nabízí profesionální bělení zubů v Liberci https://www.2kdent.cz/. Od úsměvu celebrit vás už dělí jen sjednání Schůzky!