Dostat se do finančních problémů v dnešní době bohužel není vůbec těžké. Ať jste soukromník anebo OSVČ, může se vám snadno stát, že se dostanete do některého z registru dlužníků. Není ovšem vůbec jednoduché, se z těchto registrů dostat a získat svou dobrou bonitu zpět. Mnoho lidí si myslí, že tím automaticky ztrácí možnost pořídit si jakoukoli věc či nemovitost na hypotéku, nebo získat úvěr na překlenutí svého těžkého a náročného finančního období.

Podpis a dům

Naštěstí existují společnosti, které dávají lidem v registru dlužníků druhou šanci. Velmi oblíbeným produktem je americká hypotéka bez dokládání příjmů Hypotéka bez registru. Pojďme si první představit americkou hypotéku. Americká hypotéka je úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Tato hypotéka je neúčelová a můžete ji tedy použít nejen na koupi další nemovitosti, ale také pro konsolidaci vašich dalších úvěru či splacení dluhů. Velmi oblíbená je proto také u OSVČ, kteří se dostali do dluhů a potřebují se z nich dostat. Zde ale mnohdy nastává problém právě s registrem dlužníků.

A tím se dostáváme zpět ke společnosti Hypotéka bez registru, která vám nabízí americkou hypotéku s možností tolerance záznamů v bankovních, a dokonce i nebankovních registrech. Nabízí vám až 70 % z hodnoty nemovitosti, kterou dáváte k zástavě. Splácení americké hypotéky si můžete nastavit až na dobu 30 let. Pro podnikatele je také obrovskou výhodou, že jim stačí poměrně nižší daňové přiznání než v bance. Další obrovskou výhodou je, že veškeré počáteční kalkulace jsou bez poplatku předem. Pokud jste se někdy ocitli v tíživé finanční situaci, zajisté také oceníte rychlé expresní schválení a vyplacení peněz. Skvělé je také to, že odhad nemovitosti provádíme zdarma. Pro schválení hypotéky nám stačí poslat alespoň 8 fotografií domu a základní informace o něm.

Mince

Hypotéku můžete kdykoliv doplatit bez jakýchkoliv pokut a poplatků, ale zároveň nám záleží na tom, abyste se nedostali do ještě větší dluhové pasti. Proto s vámi probereme vaše příjmy a výdaje a společně navrhneme tu nejlepší částku a nejvhodnější řešení pro vás. Výše úroků není o moc vyšší, než kolik vám nabízí klasická bankovní společnost. Pokud si chcete tento úrok snížit, můžete také využít člověka s čistým registrem dlužníků. Pokud kolem sebe nikoho takového nemáte, nemusíte smutnit. V případě, že se vám vaše bonita zlepší, rádi vám celou hypotéku refinancujeme a pomůžeme získat ještě nižší úrokovou sazbu.

Zaujala vás naše nabídka a chcete pomoct vyřešit vaši svízelnou finanční situaci? Postup je jednoduchý. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na našich webových stránkách a my Vás ihned kontaktujeme. V případě, že spěcháte, můžete rovnou poslat na náš email fotografie vaší nemovitosti, napsat jméno, adresu a telefonní kontakt a zhruba do jednoho dne bychom vás měli kontaktovat pro uvedení částky, kterou vám může poskytovatel půjčit.