Každý by chtěl být bohatý, ale ono to není zase tak jednoduché. Mnoho lidí se snaží jen vyjít se svým platem a pokud se jim podaří něco našetřit, tak to není na žádné velké vyskakování. Pokud se do sebe zamilují dva lidé, kteří jsou nízkopříjmoví, těžko si našetří na vlastní bydlení, ať už v bytě nebo na stavbu rodinného domku. Nabízí se městské byty, ale pořadník bývá dlouhý na několik let. Podnájem se taky nejspíš najde, ale kdo by se chtěl co pár let stěhovat, a tak dvojice začne hledat řešení, jak k penězům a tím pádem k vlastnímu bydlení přijít. V nejhorším možném scénáři začnou hrát automaty s vidinou velkých výher, ale to dejme do skupiny sci-fi, takhle se k penězům nedostanou. Možná mají stavební spoření, ale pokud nespoří opravdu velké částky tak na současnou cenu bytu se dostanou stěží.

domek

Mohou také navštívit banku, ale už jsme řekli, že jsou nízkopříjmoví, takže je velká pravděpodobnost, že s hypotékou u banky neuspějí.

Další katastrofou by bylo vzít si půjčku u podvodných firem, u kterých budou mít tak maximálně jistotu, že jim splátky budou nejrůznějším způsobem navyšovat, a nakonec jim nezbude než byt prodat a kdo ví, jestli i tak nezůstanou s dluhy či exekucí.

prasátko

Pak jsou tu ještě nebankovní hypotéky u finančních a hypotékových domů? Že jim taky nevěříte, a máte strach abyste nenaletěli podvodníkům? Není nic snazšího než vyplnit internetový formulář a nechat si udělat nabídku zcela bez závazků k pozdější hypotéce. Nebankovní společnost vyhodnotí vaši situaci a nabídne vám řešení přímo na míru. Důležité je popsat jim svou situaci pravdivě a na rovinu. I zápis v rejstříku dlužníků nemusí být překážkou pro získání hypotéky. Všechno záleží jen na snaze chtít, takže pokud opravdu chcete a rozhodli jste se pro koupi bytu nebo pozemku, nenechte se odradit a sjednejte si nebankovní hypotéku.