Moderní bydlení je holt moderní bydlení. Toužíte si opravit svůj interiér, ale nevíte, jde začít? Jakými doplňky si jej vyzdobit a jak natřít stěny? Nevíte, jaký použít lustr? Nevadí, od toho jste tady! My vám se vším velmi rádi pomůžeme a poradíme. Máme pro vás hned několik nápadů, díky kterým můžete z obyčejného pokoje udělat stylový a nadčasový domov, které je radost uklízet! Pojďme se tedy na to společně podívat.

lustr v kuchyni

Asi jednou z nejdůležitějších položek, jsou lustry. Ano, čtete správně. Lustry i přesto, že jsou velmi důležité, jsou velmi často opomíjené. Lidé je často nahrazují obyčejnými bodovými žárovkami, což je opravdu špatně. Je škoda se připravit o tak krásný kus nábytku, jako je lustr. Například lustr do kuchyně se může stát dominantou celé místnosti. Co takhle velký dřevěný lustr ve skandinávském stylu? Nebo co třeba krásný kovový lustr v industriálním stylu? Možností je zkrátka opravdu hodně. Nějaký lustr si zvolte, nainstalujte a sami uvidíte, že celá místnost bude rázem vypadat úplně jinak.

lustr v jídelně

Kromě lustrů jsou zde i další důležité věci, jako například podlaha. Ta je v současnosti velmi módním trendem. Obvykle se vyrábějí dřevěné, nebo imitace dřeva. V poslední době přichází i do módy tmavší odstíny. Zkuste podlahu sladit například s odstínem lustru. Garantujeme vám, se s výsledkem budete spokojení.

No a jednou z posledních věcí jsou zdi. Ano, obyčejné zdi. Můžou mít různou barvu, nicméně v posledních letech letí především tlumené odstíny. Do popředí se odstávají pastelové barvy, bílá a šedá. Tyto barvy jsou pak velmi oblíbené i na nábytku.

Zapomenout byste určitě neměli ani na nejrůznější bytové doplňky, jako jsou květináče, zrcadla, polštáře, květiny, nebo obrazy. Všechny tyto drobnosti totiž domovu dávají duši a vytváří váš unikátní příběh. Ať tak či onak, vždy by z celého prostoru měla jít velmi pozitivní energie a pohoda.