Ochrana pozemku je rozhodně nezbytná, protože se na něj může vloupat například zloděj či různá zvěř. Zároveň je dobré ho mít pěkně ohraničený.

Chraňte svůj pozemek

Předcházejte škodám

Pokud máte soukromí pozemek, tak Vám jistě záleží na tom, aby pozemek i majetek byl v bezpečí a nic se mu nestalo. Kromě přírody umí napáchat škodu lesní zvěř a také lidé, kteří se chtějí zmocnit majetku nelegální cestou. Základem je mít vhodný plot, protože ten zamezí vstupu nechtěných návštěvníků. Kromě toho máme i další možnosti, jak chránit svůj majetek, přičemž velmi účinné jsou bezesporu kamery.

rostlina na zahradě

Kamerové systémy se vyrábí i pro klasické rodinné domy, takže není problém, aby si je mohla porodit i soukromá osoba a neutratila spoustu peněz. Kamerový systém je v dnešní době na velmi vyspělé úrovni, a proto Vás vždy upozorní na pohyb. Kamer může být napojeno hned několik najednou, kdy mají slušné rozlišení, přičemž je můžete sledovat v živém přenosu anebo následně třeba pár dní zpět. Můžete tak na nepovolený vstup přijít hned a řešit jej, nebo zpětně poskytnout záznam například policii, což zvyšuje rapidně šanci na úspěch.

Plot

Třeba zahrady se mnohdy neobejdou bez plotů, protože nechceme riskovat zničení zahrádky či ukradnutí vypěstovaných rostlin nebo vybavení, protože technika a nástroje nejsou zadarmo. Zahrad je většinou nádherný pozemkem, na který se rozhodně sluší dát plot z přírodního materiálu, což může být dřevo. Pokud má správnou povrchovou ochranu, tak není jenom krásné, ale také hoden dlouhou vydrží a bude mám dělat radost. Ploty dřevěné se prodávají i ve variantách, kdy jsou poměrně masivní, což výrazně omezuje výhled do Vaší zahrádky.

dřevěný plot

Takto se můžete snadno vyhnout zvědavým pohledům sousedů nebo kolemjdoucích, kdy si můžeme doma užívat svého soukromí. Společnost nabízí ploty přímo s cenami, ale není problém se přizpůsobit přáním zákazníka, aby se mu vše do puntíku líbilo. Mají i přímo ceník, kdy jsou při individuální práci ceny samozřejmě trochu jiné, ale tyto produkty při správné péči opravdu vydrží.