Žijeme v době, kdy dosáhnout vlastního bydlení může být obzvláště pro mladé lidi velmi obtížné. Ceny nemovitostí jsou opravdu vysoko a průměrné platy se tomu nemohou rovnat. Máte stejný názor? Pokud ano, určitě jste již hledali nějakou levnější variantu bydlení. Jednou z variant, je pořídit si mobilheim https://www.top-mobilnidomy.cz/.

Pokud jste o této variantě ještě neslyšeli, společně si ji ve zkratce představíme. Mobilní doby jsou v naprosté většině případů vyrobeny ze dřeva. Nicméně to nikterak nesnižuje jejich hodnotu. Jsou plně zateplené a s plně funkčními rozvody elektřiny, vody i odpadu. Není tak vůbec žádný problém tyto domy využívat celoročně. Perfektně se tak hodí i pro bydlení na horách.

moderní dům

Tyto domy pak výrobci uveřejňují ve svých katalozích. Zde najdete všechny modely, které mají firmy v současné době k dispozici. Pokud si vyberete z nich, může váš nový domov stát na určeném místě již do několika dní. Celou stavbu nezdrží ani nutnost jakýchkoliv povolení. Ano, čtete dobře. K umístění mobilního domu na pozemek, nepotřebujete dokonce ani stavební povolení. Celá výstavby tedy jde opravdu rychle.

Jakmile firma obdrží od zákazníka peníze, naloží již celý smontovaný dům na nákladní auto a doveze až na místo určení. Zde dům prostě složí. Následně můžete začít bydlet téměř okamžitě. Zkrátka, jedná se o velmi rychle a kvalitní řečení.

dům u moře

Nicméně pokud si z katalogu již sestavených domů nevyberete, nevěště hlavu. Řada firem totiž nabízí možnost si svůj dům navrhnout přesně dle vašich představ. Můžete si tak bez problémů navrhnout rozmístění pokojů, i jaké barvy chcete, aby byly použity. Zkrátka, tato varianta se vám pravděpodobně trochu prodraží, nicméně bude zcela podle vašich představ a přání. Nicméně i tato varianta vás vyjde o mnoho levněji, nežli postavení klasického zděného domu.