Nejprve musíte zjistit, o co se váš muž zajímá, jestli o sport, politiku, seriály, hry, atd. Podle toho už máte snížený okruh hledání. Já vám dám pár obecných tipů, které by měli potěšit každého muže.
Předplatné Netflixu
Co si budeme povídat, seriály jsou v dnešní době na vzestupu. Televize jako taková padá a to právě kvůli internetovým službám, jako je Netflix. Tyto portály nabízejí za měsíční předplatné obrovské množství seriálů a filmů z vlastní produkce. Jelikož Vánoce jsou v zimě, tak je toto skvělý dárek, který zaměstná vás i vašeho muže na dlouhé a studené zimní večery.
Muž pod vodopádem
Holicí strojek
Každý muž, ať už chce, nebo ne, se musí holit. A zpříjemnit svému partnerovi tyto chvíle pohodlným, moderním, či retro holicím strojkem není špatný nápad. Existuje mnoho druhů, od elektrickým, které slouží pouze na zarovnávání vousů, po klasické tzv. „bagry,“ které používali naši dědečci. Volba je čistě na vás a na tom, jak moc znáte svého muže.
Poukaz na oblek na míru
Nevím jak vaši muži, ale mě by tento dárek nenechal chladným. Je to jedna z nejlepších věcí, co můžete muži dát. Nejen z důvodu praktičnosti obleku, ale také z důvodu pohodlnosti, protože oblek na míru sedne jako ulitý a je radost v něm chodit. Takový oblek se dá využít při spoustě příležitostí, od plesů (plesová sezona ještě nekončí), až po svatbu. Není lepší pocit, než když si na sebe vezmete něco, co vám padne a ještě se v tom cítíte dobře.
Čtečka knih
Není lepšího přítele na cesty, nežli elektronické čtečky knih. Nejen, že se do ní dá nahrát obrovské množství všech různých titulů, ale je také neobyčejně skladná a vejde se vám téměř všude. Pokud vaši muži rádi čtou, budou vám nejen vděční za tento praktický dárek.
Muž na silnici
Whisky
Žádný muž nepohrdne lahví dobré whisky. Existuje mnoho druhů, mnoho zemí původu i příchutí. Zjistěte, zda má váš muž raději sladší, nebo hořčejší tóny chuti. Máte pak na výběr mezi irskou a skotskou whisky a americkou whiskey. Samozřejmě, že taková pořádná láhev kvalitního destilátu nebude levná, ale věřte, není to zbytečná investice.