Je to věc, jenž kupujeme s výhledem do minulosti. Určitě chceme, aby nám vydržela co nejdéle, a proto se vyšší cena většinou vyplatí. A proto buďte při výběru velice obezřetní a neunáhlujte se. Také se samozřejmě bude muset přizpůsobit interiéru a vše v něm. Přeci jen některé barvy neladí ke všem provedením a tvarům. Vzhledem k širokému výběru nebude problém zvolit produkt ani ke specifickému nábytku. Pokud máte malou místnost, tak určitě volte světlou barvu. Je to tak, protože tento světlý nádech dost projasní celou místnost, což je zde velice žádoucí. Navíc ji ještě takzvaně opticky zvětší.
dřevěná podlaha s květinou
Ovšem při množnosti velkého prostoru můžeme volit naopak i tmavší barvy. Nádherně na nich vidíte úžasný kontrast a je to takové malé abstraktní umění. Vždy do určité místnosti volíme specifický materiál, protože je jinak namáhaná. Například v takové koupelně se sráží voda. Určitě v žádné koupelně není úplně sucho, takže musíme volit voděodolný materiál. A proto nikde nenajdete dřevo, protože to by se různě sráželo a mohlo začít plesnivět.
Masivní dřevo
Jedná se o velice kvalitní podlahu, protože vydrží velice dlouho, a navíc se dá znovu zrenovovat. Samotný lak poskytne ochranu až na 20 let při kvalitním nátěru. Ovšem ani potom životnost nekončí, protože stačí jednotlivé příčí přebrousit a znovu natřít. I když se o trochu výška příčky sníží, tak pořád jí bude dostatek na další broušení. Bohužel zde hrozí praskání, což je jednou z nejvíce nepříjemných věcí.
vzor dřeva
Vinyl
Dají se zakoupit velice levně, a proto je dobré se podívat na levné vinylové podlahy. Bavíme tu o částce zhruba 380 Kč na m2. V nabídce naleznete spoustu různých motivů a barev. Lidé si ji oblíbili díky snadné a pohodlné údržby. Také není problém si ji sám doma namontovat, protože stačí do sebe nasadit lehký mechanismus. Jen si dejte pozor na pád předmětů, jinak hrozí proseknutí.

Posted in Byt