S vestavěnou skříní Sten-skrine budete moci na nedostatek úložného prostoru ve vašem bytě jednou provždy zapomenout. Nábytek na míru možná na první pohled vypadá jako zbytečně drahý luxus, ale když ho vyzkoušíte, tak zjistíte, že je to to nejlepší možné řešení vašich věčných problémů s nedostatkem místa.
Stačí kontaktovat firmu, která má s jeho výrobou dlouholeté zkušenosti, a za chvíli si i vy budete užívat všechny jeho přednosti!šuplíky, skříň, kovové úchyty
Pokud jde o výrobu na míru, vždy byste si měli vybrat zkušeného zhotovitele, který se vyzná, a má dobré reference. I když je příznivá cena důležitá, tak vybírat pouze podle nejnižší ceny by se vám mohlo vymstít. Mnohem důležitější je kvalita zvoleného materiálu, precizní zpracování a využití svěřeného prostoru do posledního milimetru.
Třeba vás to nikdy nenapadlo, ale taková vestavěná skříň přinese do vašeho bytu svěží závan. Může se z ní docela dobře stát krásný designový kousek, který vám budou všichni závidět. Záleží jen na vás samotných, jakou jí dáte podobu. Bude vypadat vždy přesně tak, jak budete chtít vy. Velice moderní je nyní skleněná výplň s originálním polepem, třeba podle vaší vlastní fotografie.koupelnová skříň, zrcadla
Stejně tak si můžete nechat na míru zhotovit i vnitřní členění. Máte rádi šatní tyče? Přihrádky? Anebo dáváte přednost výsuvným či výklopným šuplíkům? Máte je mít!
Ovšem stejně tak se může stát i to, že vy sami vlastně nevíte, jaký prostor v bytě pro takový kousek nábytku vyhradit, a jak jej nechat zpracovat. V tom případě si nechte poradit od těch, kdo mají s výrobou mnoho zkušeností! Získáte zdarma precizní 3D návrh, takže budete mít jasno o každém sebemenším detailu ještě před tím, než k výrobě vůbec dojde. Stále tápete? Neváhejte využít služeb bytového architekta a nechte si zpracovat využití prostoru ve vašem bytě na míru vašim potřebám. Budete mít jistotu, že nešlápnete vedle.