Peněženku má každý člověk. Ačkoliv v dnešní době můžeme platit přes hodinky i mobilní telefon, přihrádka na doklady od vozu nebo osobní doklady u sebe musíme nosit pořád. Naše peněženka se nám musí líbit a musí být pro nás praktická. Někdo má rád velké peněženky (především ženy) a někdo má rád co nejmenší peněženku, aby se mu vešla jednoduše kamkoliv. Originální peněženky s potiskem nám budou připomínat něco co máme rádi, za kým se těšit domů anebo nám vždy řeknou nějaké moudro, kterým se chceme řídit. Vlastní potisk je ohromnou výhodou, protože k ní budeme mít hned větší cit.

velikost peněženky

Přihrádky na doklady, kapsička na mince a místo pro jiné potřebné věci nám vždy peněženky dodávají. Její velikost vždy hraje velkou roli. Jak již bylo řečeno, ženy mají rádi peněženky větší. Barevné kombinace jsou možné snad ve všech odstínech. Vzorované, malované i jednobarevné a elegantní. Páni dávají přednost pouze praktičnosti a jednoduchému vzhledu. Vyrábějí se z mnoha materiálů, aby uspokojila majitele na sto procent. Jakou variantu máte nejraději vy?

Dávejte si pozor na zloděje. V naší bohužel covidové době se nárůst krádeží razantně zvýšil. Je tedy mít na paměti, že uložení peněženky, ať se sebemenší není vhodné dávat do zadních kapes u kalhot. Zloději už jsou tak chytří, že dokážou obrat člověka i když ji má sepnutou s páskem, nebo jí mají připnutou na řetízku.

peněženka v kapse

Chcete-li udělat někomu velkou radost, jistě ho potěší originální peněženka s potiskem, který mu sami vyberete. Může se jednat o cokoliv. Obrázek či vyrazit písmo do kůže jsou vážně skvělým odlišením od jiných majitelů. Někdo si nechává vyrazit i svoje telefonní číslo pro případ ztráty. Není mnoho poctivých občanů, kteří by opravdu zavolali, ale několik dobrých duší tu žije mezi námi. Pouvažujte o takovém to dárku pro Vaše blízké.