U soukromého podnikání se automaticky předpokládá, že se jím ten, kdo ho provozuje, dokáže dost dobře uživit. Je to výdělečná činnost, i podnikatel je jenom člověk, a proto se nedá dlouhodobě věnovat takovému byznysu, který by výnosný nebyl.

A když je podnikání nevynášející nebo dokonce prodělávající jenom po určitou dobu, po které je naděje, že se vše vrátí do normálu? V takovém případě se firmy nelikvidují a podnikatelé nebankrotují, ale žádá se o podnikatelské půjčky, které by pomohly taková těžká období překonat.

finanční grafika

Žádá se tedy o půjčky. Ale nejednou se stává, že po takové žádosti a doložení všeho, co se doložit má, následuje zamítnutí. A to z toho banálního důvodu, že žadatel nesplní přesně to, co se od něj ve vybrané finanční instituci očekává, a nevzbudí se tak dostatečná jistota, že bude půjčka později splacena.

Ale ani to ještě není důvod k zoufalství a krachu. Protože i takový bankou odmítnutý žadatel si ještě může půjčit. A to třeba i sto milionů korun na třicet let.

bankovky a grafy

Jak je to možné, že člověka na jednom místě odmítnou a jinde mu dají tolik? Vysvětlení je docela jednoduché. Tím, co onomu podnikateli pomůže, je podnikatelská hypotéka nebankovnihypoteky.net, u které se schopnost splácet prokazuje jinak než u bankovních půjček. Tady se zaručuje splácení zástavou nemovitosti, a kdo se podobně zaručit může, peníze obvykle dostane. Samozřejmě pokud má ona zastavená nemovitost adekvátní hodnotu.

A protože se u nebankovních hypoték tolik nehledí na výši žadatelových příjmů ani na obsah registrů dlužníků, jsou tyto volbou mnohých podnikatelů, kteří se ocitli ve finanční tísni. Zatímco by jim totiž jinde zřejmě nepůjčili, tady je zažádání si o půjčení sázkou na jistotu. S takovou nebankovní hypotékou se dá zaplatit cokoliv, co je v podnikání třeba financovat, a všechno tak může běžet dál, vstříc lepší budoucnosti.