U alkoholu platí „všeho s mírou“, ale co takhle si dopřát alkohol, který pomáhá a léčí různé neduhy? Jedním z nich jsou třeba bylinné likéry, které vám pomohou nejen na různé žaludeční obtíže, ale i s dalšími neduhy.

Vyberte si z různých druhů rozmanitých a jedinečných chutí, kterým neodoláte.

likér z bylinek

Na podporu správného zažívání a pro lepší trávení

V nabídce najdete třeba ty, které podpoří vaše zažívání a zlepší trávení. Sem patří takzvané digestivy, které je vhodné užívat ideálně po každém jídle. Potěší vás příjemná a originální chuť, která má dlouholetou tradici. Ochutnejte jedinečný extrakt z mixu bylinek a koření, které vás v různých kombinacích potěší svojí rozmanitostí.

Pro milovníky slivovice

V nabídce se najde také něco pro milovníky slivovice. Ti, co chtějí něco více speciálního než jen klasickou slivovici, pak musí ochutnat tzv. Zubří Valašské kapky, které jsou kombinací slivovice, medu a vybraných bylinek. Ochutnejte vytříbené chutě této medové slivovice, která vám učaruje svou jemností.

Hrušky s medem

Kromě švestek se dají skvěle zužitkovat také hrušky. Právě ty najdete společně s medem v jedinečném likéru Ondráš. Obsahuje také 18 druhů nejrůznějších bylin z beskydského podhůří, které umocňují jedinečnou chuť. Tuto výtečnou medicínu rozhodně musíte ochutnat a utužit tak svoje zdraví.

Hořkosladká symfonie

Ti, kteří mají rádi hořkosladkou chuť, ocení ovocný destilát, který vyniká právě touto jedinečnou kombinací hořké a sladké chuti.

bylinný likér

ZKLIDNĚTE ŽALUDEK A NASTARTUJTE LEPŠÍ TRÁVENÍ

Vychutnejte si jedinečnou medicínu z lůna matky přírody. Ochutnejte skvělé kombinace ovoce, koření a dalších ingrediencí, které společně vytvářejí dokonalou harmonii chutí. Vyzkoušejte některý z bylinných likérů, které vám budou chutnat a zároveň také prospějí vašemu žaludku a zažívacímu systému. Tak na zdraví!