Co si myslíte o mužích? Já si myslím, že to zase tak extra s nimi není. Protože si pamatuji na svého prvního přítele. Byla jsem s ním asi půl roku, protože to s ním bylo k nevydržení. On stále seděl jenom u počítače a hrál počítačové hry. Jestli si to dokážete představit, tak jistě víte, o čem mluvím. Anebo tento článek zrovna čte nějaká žena, která má doma taky počítačového závisláka? A vy se jistě ptáte, proč jsem řekla, že muži stojí asi za nic. Není to tak, že bych měla něco proti mužům celkově. To vůbec ne. Na jednu stranu mám muže opravdu ráda a cením si jich.

Muži jsou velmi šikovní.

Jenomže já jsem měla tu smůlu, že sem hned tři partnery po sobě měla takové, že byli opravdu závislí na počítačových hrách. Všichni tři hráli počítačové hry. A já už jsem přestávala doufat, že někde existuje normální muž, který nehraje počítačové hry. Já jsem snila o muži, který se mnou zajde na oběd anebo na a večeři. S kterým se budu moci procházet a třeba i normálně nakupovat.

Muži  jsou i skvělí tátové.

Jenomže bohužel můj první přítel byl takový, že jakmile přišel z práce, tak ihned usedl k počítači a hrál počítačové hry. No jistě, celí muži. Vůbec jsem tomu nerozuměla, co je na tom tak fascinujícího. A sice chápu, že každý muž má své záliby. Taky jsem to právě tolerovala. Jenomže čeho je moc, toho je příliš. Takže po dvou měsících jsem příteli řekla, jestli to nepřehání. Přítel se na ně obořil, že ho rozčilují moje nářky a moje slova. Takže jsem se rozhodla, že celý vztah ukončím a raději půjdu sama. Myslím si, že každý muž je jiný, ale pokud hraje počítačové hry, je to asi na nic. Ale opět zde záleží na tom, jaký vztah například k počítačovým hrám máte vy. Pokud třeba sdílíte stejnou vášeň pro hry jako váš přítel, tak je potom všechno v pořádku. Není nic lepšího, než když si s přítelem sednete a máte stejné záliby a koníčky.