Naše země je opravdu nádherná. Jedná se o krajinu, na které se nachází nepřeberné množství nádherných míst. Věřte tedy, že by byla opravdu velká škoda, nevrhnout se do cestování po zdejší zemi a nepodívat se do všech koutů.

Pokud vám můžeme doporučit jednu krásnou lokalitu, bude to bez pochyby Jižní Morava. Jedná se opravdu o nevšední krajinu, kterou nenaleznete nikde jinde na světě. Krajina je plná kopců, lesů, luk a především vinohradů. Taktéž zde není nouze o jezera a vodní nádrže. Zkrátka, určitě nebudete litovat, pokud se rozhodnete letošní dovolenou strávit právě zde.

hotelová hala

Budete-li chtít strávit dovolenou právě zde, máte na výběr z celé řady nejrůznějšího ubytování. První variantou je najmout si soukromý apartmán. V tomto případě se jedná spíše o malé rodinné podniky s individuálním přístupem.

Další variantou je ubytování v hotelu. Například ubytování Mikulov Mikulov.galant nabízí celou řadu využití. Dámy v hotelu určitě ocení wellness. Zde mohou relaxovat a užívat se krásné a pohodové chvíle. Mohou si užít nejrůznější zábaly, koupele nebo masáže. Jedná se o perfektní odpočinek, kde si odpočnou nejen vysoko postavené ženy, ale i matky na mateřské dovolené.

hotelový raut

Muži mají o zábavu postaráno jiným způsobem. Zde je nejoblíbenější ochutnávka vína nebo piva. Však je všeobecně známo, že ty největší ochody proběhnou vždy u kapky alkoholu. Kromě klasického alkoholového opojení získáte navíc i řadu užitečných a zajímavých informací, které vám jsou v průběhu degustace sděleny.

Společné romantické chvíle pak můžete večer trávit ve velké a luxusní restauraci. Celý prostor restaurace je velmi moderně a krásně zařízen. Jedná se tak o více než vhodný prostor jak pro klasické rande, romantickou dovolenou, žádost o ruku nebo o prostou obchodní večeři. Nehledě na to, že lepší jídlo neseženete široko daleko.