S obytnou či přepravní dodávkou lze realizovat spoustu činností. Jako první možnost se vždy nabízí stěhování nábytku a vybavení bytu nebo převážení věcí v souvislosti s nákupy, výměnou spotřebičů, vyklízení pozůstalostí, převoz věcí na chalupu a podobné nárazové akce.

V poslední době se však také velmi často řeší jízda na dovolenou, a to nejen do zahraničí, nýbrž po Česku. A proč právě Česká republika (a také Slovensko a Maďarsko) vítězí před západní Evropou a přímořskými destinacemi? Na tuto otázku hledejme odpověď jednak v nasycenosti zahraničními pobyty, zdlouhavém a náročném cestování na dlouhé vzdálenosti, ohnisky koronavirové epidemie, imigrační politice EU a hrozbou terorismu.

slovenské hory

Mnoho lidí v současné době přehodnocuje své plány na dovolenou a nakonec zjistí, že v Česku, na Slovensku, ale i v Maďarsku lze prožít nádherné okamžiky a navštívit množství významných památek a přírodních krás. Maďarsko je zemí termálních pramenů, pěstitelská oblast ovoce a zeleniny, je tu největší jezero v Evropě, na Slovensku vás překvapí nedotčená horská krajina a v Česku tisíce cyklostezek, které vás provedou úchvatnými místy.

pobyt u balatonu

Cyklistické putování po Česku

Cyklistika je u nás masovým sportem a současným trendem je putování s cyklobrašnami na delší vzdálenosti. To je však velmi namáhavé vzhledem k hmotnosti zavazadel, zvláště, musíte-li s sebou vozit stan a spací pytle. Mnohem snazší a zajímavější je jízda s vozem z půjčovny přepravních dodávek. Dodávka půjčovna Praha Půjčovna Praha 9 poslouží jako zásobovací vůz pro skupinu nadšenců, pojme všechna vaše zavazadla a je vaším průvodcem po cestách. Uvítáte ji při nepřízni počasí, v případě úrazu nebo nemoci, která vás cestou může zastihnout, můžete se střídat v řízení a odpočinout si od šlapání do pedálů, je tu zkrátka mnoho možností, jak naplánovat trasu, dlouhou třeba stovky kilometrů.