Bydlení v obydlí se zahradou jistě není žádná legrace. Přemýšlíte o stavbě domu? V tom případě jistě vidíte ty nemalé investice do pozemku a do samotné stavby. Ano, stojí to opravdu spoustu peněz, ale můžete mít objekt postaven i za krátkou dobu jako úplně nový a to bez problémů a v podstatě bez starostí. Objekt Vám přivezeme, ustavíme a můžete bydlet. V tomto případě by se totiž jednalo o mobilní dům. Některé z nich jsou celoroční, takže v nich můžete bydlet jako v každém jiném domě. V dnešní době jsou zateplené speciální technologií, takže nepoznáte rozdíl. Dokonce můžeme říct, že jsou ještě méně energeticky náročné než zastaralý nebo sto let starý dům někde po prababičce, kam už zatéká a kde musíte vyměnit v podstatě komplet všechno, abyste se dopracovali ke zdárné a podařené rekonstrukci.

domácí rozpočet

Bydlení ve svém je příjemnou změnou od bytu. Člověk má vlastní soukromí a vlastní zázemí. Může cítit přírodu kolem sebe. Jít kdykoliv na procházku.Dají se pořídit i mobilní domy levně.

Jistě si říkáte, že cena bude nenávratně vysoká, ale nemusí tomu tak být. Možná bude překvapením, když zmíníme, že celý objekt mnohdy nestojí víc, jako běžná garsonka někde ve městě. Pokud byste brali v potaz vícepokojový byt, tak to už máte za tu cenu objekt velkých rozměrů. Například velkou kuchyni vybavenou moderními spotřebiči, navazující na luxusní obývací pokoj s velkou sedací soupravou a velkou televizí. Samozřejmostí by byla ložnice s manželkou postelí, koupelna se sprchovým koutem a WC a další pokoj nebo hned třeba dva další pokoje.

údolí řeky Ohře

Cena tedy není nijak závratná v porovnání se samotnou stavbou. Kdybyste vzali v úvahu, že budete stavět, tak k tomu potřebujete řemeslníky a ti si za práci berou peníze. Svépomocí byste to zase stavěli několik let. Každý máme na výběr. Záleží jenom na tom, co si přejeme a co chceme. Bude mobilní dům i Vaším novým domovem?

Posted in Byt