Věděli jste, že počátky striptýzu sahají až 200 let zpět?
Mnozí lidé se domnívají, že striptýzem se lidé baví posledních zhruba 30 let, ale tak to není. Jeho počátky sahají poměrně daleko. Ani jeho původem si většina lidí není jistá. Není to zábava původem z Ameriky, ale z Evropy. A nejde o žádnou morálně pokleslou zábavu, ale dá se říct, že jde o přehlídku dokonalých těl, která vám předvedou ženy i muži za doprovodu vhodné, nejčastěji pomalé nebo taneční hudby.

muž se svléká

Striptýz je uvolněnou zábavou, která se hodí na nejednu akci
Striptýz se stal součástí rozluček se svobodou, a to jak u nevěsty, tak u ženicha. Přátelé nastávajících manželů většinou pořádají striptýz jako překvapení, kdy si mohou snoubenci zvlášť užít každý na své oslavě poslední pohledy na dokonalé tělo opačného pohlaví. Pozor – nejde o žádnou erotickou placenou službu, ale jen o smyslný tanec, při kterém tanečník či tanečnice odhazují svoje oblečení.

striptérka u tyče

Striptýz může být jak v provedení jednotlivce, tak si u nás můžete objednat vystoupení například dvou žen. Ať už si vyberete jakoukoliv show, budete určitě mile překvapeni jejím provedením. Je možné mít tematicky zaměřený tanec, nebo je možné nechat výběr kostýmu čistě na striptérovi. pokud nějakou vaši kamarádku čeká třeba oslava narozenin nebi právě rozlučka, neváhejte, a objednejte jí překvapení v podobě vystoupen vyrýsovaného striptéra, který rozproudí krev nejen vám, ale všem dámám, které se na místě budou nacházet. Nechte se unést smyslnou zábavou, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho poté.

Určitě vás zajímá, jaká jak vysoká je striptér cena. Cena za jedno vystoupení se různí podle vzdálenosti, tématu, délky vystoupení a dalších věcí, které mají na konečnou cenu vliv. zadejte si u nás poptávku, kterou vyřídíme co nejrychleji, abyste si případně v případě zájmu mohli vystoupení zarezervovat.