Hledáte vhodný kočárek pro vaše miminko? Chcete, aby byl pohodlný, praktický, pěkný, něco vydržel a zároveň byl i pohodlný pro vás? Na začátku je dobré si předem říci, co vše od kočárku budete chtít, aby zvládl, jaké rozměry by měl mít, jakou barvu, od jaké značky, jak má být skladný, co byste na něm chtěli mít apod.

Je dobré, když máte možnost si kočárek osahat a vyzkoušet si s ním jezdit. Díky tomu zjistíte, jak se vám s ním manipuluje, jak se vám skládá, jak je těžký. A klidně si můžete i přímo vyzkoušet, jak se vám rozložený vejde do auta. Také zjistíte, zda při jízdě s kočárkem dobře vidíte přes střechu kočárku. Což je velmi důležité hlavně u menších maminek. A u těch vyšších žen i mužů je dobré si vyzkoušet, zda vám stačí dostatečné zvednutí rukojeti a zda se vám v takové poloze s kočárkem dobře jede a jak se vám s ním manipuluje.

na procházce

Vybrat můžete také buď jen hluboký kočárek, nebo máte možnost vybrat kočárek dvojkombinace Zelenazirafa.cz. U dvojkombinace je pouze jeden podvozek, ale dvě korbičky. Jedna hluboká a druhá sportovní. Což sebou přináší i spousty výhod. Miminko do sportovního kočárku můžete přemístit kdykoli, když už samo sedí. Nemusíte znovu hledat vhodný kočárek. Také už budete znát, jak se s kočárkem manipuluje. Proto je dobré ale vybrat opravdu dobrý kočárek, který vám bude vyhovovat, protože u dvojkombinace budete podvozek s korbičkami využívat i několik let. Výběr kočárku v dojkombinaci tak přináší své výhody.

žena s kočárkem

Můžete si prohlédnout nabídku kočárků, podívat se, které značky vyrábí které kočárky a udělat si tak základní přehled toho, co se vám líbí a co pro vás bude důležité. Když už si vyhlédnete nějakou značku, tak si můžete také přečíst recenze od uživatelů a zjistit tak, jak jsou s ním ostatní spokojení, co se jim na kočárku nezdá a co by při dalším výběru udělali jinak. I to by vám s vaším výběrem následně mohlo pomoci.