Každý z nás má v sobě hluboce zakořeněný smysl pro spravedlnost a pro dokonalé štěstí. I když to někteří stále mají v sobě zablokované a nedovedou být sebevědomými lidmi, kteří pomáhají druhým a sdílí své přátelství bez podmínek, jednou se k tomu přece jen odhodlají a doberou. Být šťastným jedincem je zpravidla podmíněno partnerským vztahem, kdy máte nablízku někoho, s kým si rozumíte a sdílíte s ním své radostné chvíle, a o to víc vás mrzí, pokud je ve vaší blízkosti někdo, kdo je sám, ačkoli touží se s vhodným protějškem seznámit.

dívka v bazénu

Jestliže právě vy máte tu možnost seznámit někoho z vaší party přátel s někým, koho znáte jen vy, a domníváte se, že by to mohla být vhodná osoba pro tento účel, a zároveň se chystáte vybudovat na zahradě bazén, mohli byste toho využít a uspořádat zahradní seznamku ve společenském duchu, například ve spojení s oslavou narozenin.

plavkyně v bazénu

Plastové bazény zapuštěné pod úroveň země jsou ideálním prostředím, kde se lidé uvolní, odhodí předsudky a hlavně nejsou oblečeni ve smokingu a plesových šatech, což nenahrává žádnému strojenému chování. V plavkách je každý téměř nahý, a připadá si více přirozeně, než pod maskou společenského oblečení.

Výhodou tohoto postupu je i to, že tu lze provozovat sportovní a pohybové aktivity, například házet si s míčem či házecím diskem, házet šipky, pobíhat po trávníku a stříkat po sobě stříkací pistolí, lovit předměty ze dna, přetahovat se ve vodě, masírovat si záda nebo zkusit velmi účinnou reflexní masáž chodidel. Velmi brzy vám ve vodě, pod vodou i na trávníku vyhládne a pak se vám tu hodí vhodné občerstvení. U bazénu zkrátka zábava nevázne a jde to i bez kapky alkoholu a cigaret.

Seznámení dvou lidí u bazénu je sice netradiční, ale čím lépe a rychleji se partneři poznají, tím zásadnější vliv to pak má na jejich další život.