Je opravdu hodně léků, které my lidem můžeme užívat, abychom se cítili více v pohodě a také více skvěle. Já sama jsem si říkala, že kdybych byla muž, že bych si stále přála, abych byla co nejdéle a nejvíce sexuálně aktivní. Já si myslím, že pánové právě se cítí nesví také kvůli tomu, jak hodně je muž sexuálně aktivní. Je totiž toho opravdu hodně. Slyšela jsem, že pánové se dokonce také předhánějí, kdo je v sexu lepší a kdo také v sexu déle vydrží. Myslíte si, že je to správně? Myslíte si, že tohle je úplně normální a že je to v pohodě? Podle mého názoru tohle v pohodě rozhodně není, protože každý muž vydrží úplně jinak a podle mého názoru je to takové, aby člověk vydržel tak, jak se sám cítí.

Tadalafil je lék pro muže.

A vůbec nechápu proč by se pánové měli hádat a nebo soutěžit v tom, kdo je lepší v sexu. Je jasné a logické, že pánové si vždycky v hospodě nad pivečkem vyprávět, jací jsou v sexu a nebo jaké mají partnerky a jaké ony jsou také v sexu. Potom jsou ale tady také případy, kdy třeba pánům sex moc nejde a opravdu by mě zajímalo, jestli i pánové se o tomhle baví někde v hospodě, třeba když užívají viagru a nebo mají nedostatečnou erekci. V dnešní době pánové také ve velké míře trpí poruchou sexuální dysfunkce a nebo nedostatečnou erekcí.

Léky jsou důležité.

A pokud pánové mají poruchu sexuální dysfunkce nebo trpí předčasnou ejakulací, tak si myslím, že o tomhle se bavit ani nikdy nebudou, protože se nikdo nechce bavit o tom, když má muž nějaké problémy, které se týkají sexu. Nedivím se tomu. Já si myslím, že pánové by spíše měli dbát na to, aby měli střídmý životní styl, protože pokud muži budou žít opravdu zdravě a budou dbát o své zdraví, tak se nemusí bát, že by trpěli nějakou poruchou erekce nebo poruchou sexuální dysfunkce. Ale existují také léky, což je na druhou stranu skvělé, jako je prima například lék tadalafil. Tadalafil je velmi oblíbený a účinný lék.