Žádná dieta vás nespasí! Pouze ověřená dieta a váš zodpovědný přístup vám může pomoci.

Ano, čtete správně – skutečně vás žádná dieta sama o sobě nespasí a nezaručí vám hubnutí bez jo-jo efektu tak, abyste byli štíhlí a krásní po celý zbytek života a nikdy už nepřibrali, ani nepřibírali žádný gram zbytečné váhy. Jo-jo efekt není bohužel žádný optimální efekt, ale to, že defacto přiberete po ukončení diety více kilogramů, než jste „shodili“ … a to přece nechcete??

bílé pečivo

Pokud chcete skutečně hubnout, pak zcela zodpovědně říkáme, že je zapotřebí zpravidla změny životního stylu a denního jídelníčku, protože právě v tom je ten „ z a k o p a n ý p e s „ … Vy si můžete nakoupit dietní potraviny, ale když je budete prokládat bůčkem a sekanou, pak se jejich účinek zcela míjí s vaším očekáváním. Proto je tu na místě naše druhá rada, spíše doporučení, a to – může vám pomoci i váš

z o d p o v ě d n ý p ř í s t u p.

ovoce sacharidy

Toho dosáhnete jen v případě, že budete striktně dodržovat pevně daný režim anebo pro vaši úlevu vám můžeme i nabídnout již hotové přípravky, které jsou vytvářeny pod dozorem výživových poradců a vy máte záruku příjmu podle přesně daných pravidel. A mohou to být hotové polévky, přílohy, nápoje. Nápoje jsou vděčnými proteinovými doplňky, protože ty můžete užívat ráno, v poledne i večer anebo i po tréninku v posilovně, či po aerobním cvičení, jelikož nízkokalorickým proteinovým nápojem, který je obohacený o vlákninu, vitamíny a probiotika, doplníte žádané a potřebné bílkoviny. Bílkoviny totiž potřebujeme ke stavbě svalových buněk. Dobrou pomůckou při hubnutí jsou produkty goodly.cz GOODLY, což jsou nízkokalorické a proteinové nápoje, jež jsou obohacené o tolik potřebnou vlákninu, vitamíny a dokonce i probiotiky šesti kultur. Samotná ketonová dieta goodly.cz je dobrý počin, ale je vhodné ji doplnit právě upravenou stravou a nápoji, které v sobě ukrývají potřebné živiny, vitamíny, minerály a dostatek bílkovin.