Marihuana se začíná v mnoha státech světa legalizovat, anebo se o této možnosti začíná alespoň vést debata. Na druhé straně se mnoho alternativních drog začínají dostávat pod zvýšenou kontrolu. Poppers se začínají i u nás těšit velké popularitě. Ještě se jim nedostalo takové popularitě jako má marihuana, ale Poppers se u nás začínají šířit a to v mnoha podobách. Dorazily k nám varianty jako Amsterdam Poppers, Amsterdam Rush, Amsterdam Extra Strong. Na výběr je z mnoha druhů a každý si může najít ten svůj.

Poppers, který je obvykle považován za „gay drogu“, a to kvůli tomu, že si své místo našly zejména u LGBT komunity a našly si své místo i v klubech a barech už v 70. letech a největší popularity dosáhl v letech 90. Poppers otevřely dveře pro rasovou a kulturní harmonizaci a spojení. Zároveň Poppers dovolily překročit a překonat veškeré sexuální hranice a tabu, která doteď panovala. Jejich užívání získalo na popularitě zejména mezi lety 2000 a 2010, kdy užívání Poppers prudce stouplo. Ve Francii se Poppers staly druhou nejoblíbenější party drogou u náctiletých. Před Poppers se umístila marihuana. Ve Francii byly Poppers na chvíli zakázány, ale zákaz se později změnil pouze v doporučení o neužívání.

drugs colors

Takže vlastně, co jsou vůbec Poppers?
Termín „poppers“ byl odvozen z toho jakým způsobem byly dříve baleny. Prodávaly se v malých skleničkách a při jejich drcení vydávaly praskavé zvuky.
Díky své výrazné ovocné a sladké vůni jsou často prodávány jako osvěžovače vzduchu. V jiných zemích, jako jsou Spojené státy, se také prodávají a prodávají jako čistič kůže a odlakovač. A ano, mají i jiné využití.

pharmacy aphoteke

Co Poppers způsobují?
Když se Poppers vdechnou způsobí pocit euforie. Euforie vyvolává euforický účinek (doba eufórie se odvíjí od množství), uvolní zábrany člověka a zvýšit sexuální apetit a prožívání orgasmu. Poppers se používá především před sexuálním (análním) stykem. Využívá se zejména proto, že uvolňuje svalstvo, potom hlavně hladké svalstvo.